BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

Vasya1234789
Новачок

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vasya1234789 » 18 июн 2018, 18:40

Добрий день, у березні цього року я ще раз подавав документи для отримання румунського громадянства (Сучава) оскільки в 2017 році я не здав присягу. Сьогодні я прийшов до румунського консульства в Чернівцях щоб записатися на присягу і отримати cererе. У консульстві мені сказали що я зарано прийшов і сказали щоб я прийшов через 1,5 року. Скажіть будь ласка як таке може бути, можливо це якась помилка. Дякую за відповідь.

sergey74
Активіст
Благодарил (а): 45 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение sergey74 » 18 июн 2018, 19:02

Vasya1234789 писал(а):
18 июн 2018, 18:40
Добрий день, у березні цього року я ще раз подавав документи для отримання румунського громадянства (Сучава) оскільки в 2017 році я не здав присягу. Сьогодні я прийшов до румунського консульства в Чернівцях щоб записатися на присягу і отримати cererе. У консульстві мені сказали що я зарано прийшов і сказали щоб я прийшов через 1,5 року. Скажіть будь ласка як таке може бути, можливо це якась помилка. Дякую за відповідь.
Для довідки- я подавався у грудні 2016 року, цього місяця отримав відповідь що мій Досар отримав авіз позитів, зараз чекаю оновлення сторінки стадіу досар із надією, від подачі Досару пройшло вже 18 місяців(1.5 року).

Vitalij SH
Новачок
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение Vitalij SH » 18 июн 2018, 19:29

Valerii писал(а):
17 июн 2018, 15:00
Скажіть,будь ласка,19 в мене присягу,якщо все добре буде то не знаю чи подавати дитину свою,яка була написана в документи!як порадити?боюсь завалитися питаннями
[/quot ну хочете ви того чи ні,а питання будуть якщо дитина вписана нема доків дитини нема серттфікату,&оїдете потім ще ящо потрібно буде.

Снежка
Новачок
Благодарил (а): 96 раз

Сообщение Снежка » 18 июн 2018, 19:44

Bună) Підкажіть, можливо хтось стикався:
Автобус Чернівці - Бухарест наскільки я розумію прибуває вночі, бусики приїхають або вночі або під ранок, і доводиться спати в ньому перед присягою. А заселення в хостел з 14.00. Як мені попасти в Бухарест на день раніше і відпочивши піти на присягу? Хтось їхав поїздом Київ - Бухарест? Він прибуває до 23.00. Значить я встигаю знайти тахі і попасти в хостел до 00.00? Дякую за відповідь)

vwbunin
Новачок
Благодарил (а): 23 раза

Сообщение vwbunin » 18 июн 2018, 21:47

Снежка писал(а):
18 июн 2018, 19:44
Автобус Чернівці - Бухарест наскільки я розумію прибуває вночі, бусики приїхають або вночі або під ранок, і доводиться спати в ньому перед присягою. А заселення в хостел з 14.00. Як мені попасти в Бухарест на день раніше і відпочивши піти на присягу? Хтось їхав поїздом Київ - Бухарест? Він прибуває до 23.00. Значить я встигаю знайти тахі і попасти в хостел до 00.00? Дякую за відповідь)
Привіт. Я їхав до в понеділок до Сучави на 7.10 з Чернівців. Звідти на 11.00 до Бухаресту. Прибуває автобус десь біля 19.00 Можете ніч переночувати в хостелі, якщо зможете заснути через хвилювання. Тому краще їхати в неділю з двома ночами в хостелі.

Maksss777
Новачок

Сообщение Maksss777 » 19 июн 2018, 00:16

Всім привіт, така ситуація, виїзджав до Лондону через Польщу, по внутрішньому Рум. паспорту, доїхав все чудово, ніяких проблем не було, на той час мій закордоний Рум. Паспорт ще виготовлявся. Тепер я хочу повернутися до України, по закордонному Рум. Паспор., ( мені його передали в Лондон, коли його виготовили) їду в Україну не на довго, чи можу в'їхати на пряму Лондон- Бориспіль, як громадянин Рум. Чи як взагалі було б краще зробити ? Хто може порадити, буду дуже вдячний.

lover
Активіст
Благодарил (а): 29 раз

Сообщение lover » 19 июн 2018, 00:25

Vasya1234789 писал(а):
18 июн 2018, 18:40
так все по новій якщо не здали...знову потрібно чекати виходу в наказ вже по новому досару..і вчіть мову

Снежка
Новачок
Благодарил (а): 96 раз

Сообщение Снежка » 19 июн 2018, 08:16

vwbunin писал(а):
18 июн 2018, 21:47
Снежка писал(а):
18 июн 2018, 19:44
Привіт. Я їхав до в понеділок до Сучави на 7.10 з Чернівців. Звідти на 11.00 до Бухаресту. Прибуває автобус десь біля 19.00 Можете ніч переночувати в хостелі, якщо зможете заснути через хвилювання. Тому краще їхати в неділю з двома ночами в хостелі.
Mulțumesc mult) з Сучави попередньо бронювали до Бухаресту чи там зразу брали в касі орієнтуючись по часу прибуття? До речі дякую за пораду їхати в неділю)

Vitalic
Новачок
Благодарил (а): 29 раз

Сообщение Vitalic » 19 июн 2018, 10:35

Здав присягу,зробив СОР і вирішив робити прописку та булетень.Зібрав пакет документів,також переклад та нотаріальне завірення нотаріусом укр внутр паспорта-неочіковано вимагають свідоцтво про шлюб(я е одружений,е діти).
Планую лише для себе для легальноі роботи,а також можливе возеднання сімї не в Румуніі,а іншій краіні ЕС.
Е можливість уникнути свідоцтва про шлюб,сказавши що не одружений або взагалі уникнути відповіді на питання про сімейний стан-і прописка та закорд паспорт будуть у мене.
Питання до знавців-які наслідки якщо я виберу такий шлях..?

Olexii 75
Активіст
Благодарил (а): 40 раз

Сообщение Olexii 75 » 19 июн 2018, 11:18

Vitalic писал(а):
19 июн 2018, 10:35
Здав присягу,зробив СОР і вирішив робити прописку та булетень.Зібрав пакет документів,також переклад та нотаріальне завірення нотаріусом укр внутр паспорта-неочіковано вимагають свідоцтво про шлюб(я е одружений,е діти).
Планую лише для себе для легальноі роботи,а також можливе возеднання сімї не в Румуніі,а іншій краіні ЕС.
Е можливість уникнути свідоцтва про шлюб,сказавши що не одружений або взагалі уникнути відповіді на питання про сімейний стан-і прописка та закорд паспорт будуть у мене.
Питання до знавців-які наслідки якщо я виберу такий шлях..?
Да сделайте СОБ и все . В чем проблема , потом нужен будет .
Делается пол часа в Киеве.
Ответить