BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

Тетианна
Зацікавлений
Благодарил (а): 11 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 01 дек 2017, 22:38

Vasya1234789 писал(а):
01 дек 2017, 17:21
лапушка писал(а):
01 дек 2017, 05:55

Це залежить чи самі будете подавати, чи через посередника. І Ви не можете вибирати чи Київ чи Чернівці, це по прописці
Хочу сам подавати без посередників або в Сучаві або в Бухаресті ( бо в Чернівцях важче ). Де краще подавати ?

Відправлено через 2 хвилини 58 секунд:
Скажіть будь ласка якщо я стану громадянином Румунії, а потім одружуся то моя жінка зможе стати громадянкою Румунії? ( на основі того що я є громадянином Румунії).
Саме головне це 15 числа успішно зарееструватись на подачу на Сор в Бухаресті або на Сучаву , туди правда раз на три місяці реестрація , до речі якраз цього місяця 15 числа реестрація і на Бухарест і на Сучаву . Сайти виснуть , зарееструватись практично не можливо

Bucovineţ
Зацікавлений

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Bucovineţ » 02 дек 2017, 13:27

Хтось в курсі - в п'ятницю 4 січня робочий день в АНЧ - хочу поїхати забрати сертифікат на дитину!!!

Відправлено через 26 хвилин 55 секунд:
Bucovineţ писал(а):
02 дек 2017, 13:27
Хтось в курсі - в п'ятницю 4 січня робочий день в АНЧ - хочу поїхати забрати сертифікат на дитину!!!
5 січня!!!

gena28
Новачок
Благодарил (а): 4 раза

Сообщение gena28 » 02 дек 2017, 15:12

Добрый день, заполнию заявку на подачу СОР в консульство, застрял вот ная этом пункте
Screenshot_3.jpg
Может кно-нибудь владеет информацией что сюда писать?

Отправлено спустя 24 минуты 28 секунд:
И кто нибудь знает, как сделать перевод ФИО паспортов родителей, в беларуси нет внутренних паспортов, а английская транскрипция в паспортах родителей не совпадает с транскрипцией в сертификате. Но там есть страничка с фамилиями на русском.

strom
Новачок
Благодарил (а): 10 раз

Сообщение strom » 02 дек 2017, 16:20

добрий день.хто знае одеське консульство рум працюе?і як приймае щоб подати док на св о народженні?

mihail
забанений

Сообщение mihail » 02 дек 2017, 19:11

На той недели был в консульстве на ул.Базарное в Одессе работал.Консула не было поставили на присягу на Бухарест 15 мая.

matveu
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение matveu » 02 дек 2017, 20:23

Всім привіт. Поділіться силкою по якій можна зареєструватись на подачу документів на СОР в Сучаві. Дякую.

Rash
Новачок

Сообщение Rash » 02 дек 2017, 20:50

Друзі, маленьке питання.Хочу податися на громадянство і заодне свою донечку (їй 3 роки). Є всі свідоцтва про народження (моє, дружини, донечки), свідоцтво про одруження теж є. Який документ чи документи ще потрібні?

Тетианна
Зацікавлений

Сообщение Тетианна » 02 дек 2017, 22:11

matveu писал(а):
02 дек 2017, 20:23
Всім привіт. Поділіться силкою по якій можна зареєструватись на подачу документів на СОР в Сучаві. Дякую.
http://evp.primariasv.ro/portal/suceava ... -acte-1B32

Bucovineţ
Зацікавлений

Сообщение Bucovineţ » 02 дек 2017, 23:12

Bucovineţ писал(а):
02 дек 2017, 13:54
Хтось в курсі - в п'ятницю 5 січня робочий день в АНЧ - хочу поїхати забрати сертифікат на дитину!!!
Цікаво чи сертифікати на дітей (здавав присягу в кінці жовтня), які не забрали до кінця 2017 р. не передадуть в якийсь архів?.... і приїжджаєш такий в п'ятницю а вони - сертифікат вже в архіві, а архів працює наприклад в середу!!!???...

Ось знайшов календар на 2018 р. і варіанти вихідних!!!
http://zilelibere.com/zilelibere2018.html
то можливо як варіант що з 1 по 7 січня можуть бути вихідні!!!???...

Saha13
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Сообщение Saha13 » 03 дек 2017, 10:01

Доброго дня хочу іхати в Румунію подавати на булетін з якого числа вних починаються вихідні по яке число,можливо хтось знає,наперед дякую?
Ответить