BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Правила форума
О пересечении границы с румынским паспортом пишем >>ЗДЕСЬ
О Документах пишем >>ЗДЕСЬ
Все о выезде в Англию, Германию, Италию и тд. пишем >>ЗДЕСЬ

юстина
Активіст
Благодарил (а): 49 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение юстина » 26 окт 2017, 15:38

*ukraina_truzub*
Mignonne писал(а):
Хруст писал(а):І в мене не забирали оригінал запрошення, і ніхто толком на нього не дивився!
Дякую за відгук! Скільки людей, стільки думок. Старатимусь дістати запрошення, так як хвилюючий день, та ще за це переживати - ніяких нервів не вистачить :)
Приглашение никому не нужно. Главное, быть в списке. Вот если вас вдруг не .внесут в список, то по приглашению вас впечатают дополнительно, а без него ничего не докажете

Mignonne
Зацікавлений
Благодарил (а): 18 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Mignonne » 26 окт 2017, 15:41

юстина писал(а):*ukraina_truzub*
Mignonne писал(а): Дякую за відгук! Скільки людей, стільки думок. Старатимусь дістати запрошення, так як хвилюючий день, та ще за це переживати - ніяких нервів не вистачить :)
Приглашение никому не нужно. Главное, быть в списке. Вот если вас вдруг не .внесут в список, то по приглашению вас впечатают дополнительно, а без него ничего не докажете
Краще перестрахуватися, дякую!

Хруст
Новачок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение Хруст » 26 окт 2017, 16:06

А як проходить сьогодні присяга, замітила останнім часом що за четвер дуже рідко хто відписуюється як все проходить!!!

AnabolikEPT
Новачок
Благодарил (а): 3 раза

Сообщение AnabolikEPT » 26 окт 2017, 16:28

Noroc писал(а): Мыслью я богатею и у меня знаете кое что получается, серое вещество движется неплохо;)
Но согласитесь все таки дурацкие у нас законы;)
Образований у меня три и одно дело быть образованным а другое дело практика, потому и советуюсь на форуме)

Спасибо всем за подсказки и советы от души!!
Все за вас рады. Только вы так уперлись в одну машину, что это кажется мелочным. Делать паспорт чтоб на мащине кататься.... Мега решение вопроса с транспортом. Хотите практики?
Товарищ попытался заехать на шведской машине с рум паспортом. И тут фокус (вот это прям для вас) система подтянула укр паспорт....
Долго описывать не буду всю ересь погранцов... Так как он был настроен как и вы. Я гражданин евросоюза итд.
ПО ФАКТУ:
Если бы не знакомые в органах, которые сказали, не выделивайся ибо будет хуже, ты не прав, опусти голову и молча махай головой, то его бы долго таскали, помимо 4х часов на границе.
Пустили на месяц в первый и последний раз по блату. Больше такой номер повторять не было смысла.
Как вам практика?
Вы сидя на стуле только рассуждаете, и героически тут махаете словами что из за нас трусов мы будем в совке. Только до вас не может дойти что в этой стране ПРАВ тот, у кого БОЛЬШЕ ПРАВ. И погранцы вас так поимеют на практике, что вы далеко забудете о переспективе пересечения какое предлагаете вы, и им далеко пофиг ваши права. БУдут писаться сразу протоколы, свидетели и бла бла бла. Может еще в новости попадете.
Все схемы про завоз авто уже известны, сам гонял, и могу ганять. Все идут по пути наименьшего сопротивления, вы же игнорируете все ссылки на законы и людей которые пересекали границу и знают что это такое и как его кушать.
А документ в основном, чтобы сменить страну проживания которую вы называете совком, ибо ее еще лет 20 точно никто не поменяет. Это никому не выгодно!!!
Чтобы в новой стране не выдумывать велосипед, а жить по РОВНЫМ правилам жизни, которые все соблюдают и ЖИВУТ а не ВЫЖИВАЮТ если их СОБЛЮДАЮТ. И даже там, нарушил то так вжучат, что больше не захочется.
Но для вас я так понял ближе "правила существуют чтоб их нарушать". Да, все ищут обходы системы, но не НАГЛО в лоб а по тихому, потому как исскуство не наипать систему а остаться незамеченым!!!

Noroc
Новачок
Благодарил (а): 14 раз

Сообщение Noroc » 26 окт 2017, 17:22

AnabolikEPT писал(а):
Noroc писал(а): Мыслью я богатею и у меня знаете кое что получается, серое вещество движется неплохо;)
Но согласитесь все таки дурацкие у нас законы;)
Образований у меня три и одно дело быть образованным а другое дело практика, потому и советуюсь на форуме)

Спасибо всем за подсказки и советы от души!!
Все за вас рады. Только вы так уперлись в одну машину, что это кажется мелочным. Делать паспорт чтоб на мащине кататься.... Мега решение вопроса с транспортом. Хотите практики?
Товарищ попытался заехать на шведской машине с рум паспортом. И тут фокус (вот это прям для вас) система подтянула укр паспорт....
Долго описывать не буду всю ересь погранцов... Так как он был настроен как и вы. Я гражданин евросоюза итд.
ПО ФАКТУ:
Если бы не знакомые в органах, которые сказали, не выделивайся ибо будет хуже, ты не прав, опусти голову и молча махай головой, то его бы долго таскали, помимо 4х часов на границе.
Пустили на месяц в первый и последний раз по блату. Больше такой номер повторять не было смысла.
Как вам практика?
Вы сидя на стуле только рассуждаете, и героически тут махаете словами что из за нас трусов мы будем в совке. Только до вас не может дойти что в этой стране ПРАВ тот, у кого БОЛЬШЕ ПРАВ. И погранцы вас так поимеют на практике, что вы далеко забудете о переспективе пересечения какое предлагаете вы, и им далеко пофиг ваши права. БУдут писаться сразу протоколы, свидетели и бла бла бла. Может еще в новости попадете.
Все схемы про завоз авто уже известны, сам гонял, и могу ганять. Все идут по пути наименьшего сопротивления, вы же игнорируете все ссылки на законы и людей которые пересекали границу и знают что это такое и как его кушать.
А документ в основном, чтобы сменить страну проживания которую вы называете совком, ибо ее еще лет 20 точно никто не поменяет. Это никому не выгодно!!!
Чтобы в новой стране не выдумывать велосипед, а жить по РОВНЫМ правилам жизни, которые все соблюдают и ЖИВУТ а не ВЫЖИВАЮТ если их СОБЛЮДАЮТ. И даже там, нарушил то так вжучат, что больше не захочется.
Но для вас я так понял ближе "правила существуют чтоб их нарушать". Да, все ищут обходы системы, но не НАГЛО в лоб а по тихому, потому как исскуство не наипать систему а остаться незамеченым!!!
Вот это я понимаю дельный совет!!! Спасибо большое, много полезной и практической инфы;)
Слегка критично, но зато форум оживился и не только про присягу говорят :D
У меня нет наглой позиции, я прислушиваюсь к советам ;)

Iren1989
Активіст
Благодарил (а): 78 раз

Сообщение Iren1989 » 26 окт 2017, 23:02

Сьогодні рум. уряд ухвалив законопроект про можливість громадянами вибору виду булетіну - електронного (з або без відбитків пальців) або простого (без чіпу)
В статті описуються переваги електронних карточок та які можливості вони нададуть власникам.

https://www.dcnews.ro/schimbare-buletin ... 63486.html?
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Olexii
Активіст
Благодарил (а): 63 раза

Сообщение Olexii » 26 окт 2017, 23:13

*Ganba*
Iren1989 писал(а):Сьогодні рум. уряд ухвалив законопроект про можливість громадянами вибору виду булетіну - електронного (з або без відбитків пальців) або простого (без чіпу)
В статті описуються переваги електронних карточок та які можливості вони нададуть власникам.

Растолкуйте пожайлуста. Что к чему . Если не затруднит.

Mariya
Новачок
Благодарил (а): 5 раз

Сообщение Mariya » 26 окт 2017, 23:15

Доброго вечора. Була сьогодні на присязі, отримала довгожданний сертифікат. На рахунок запрошення його не забирали, але в кого не було домна під каре питала чому не має, з чим при їхали. На дітей оформляти заявки (при наявності 2 фотографій і паспорта дитини) видавали сертифікат. Був один захід, приймав Тіну, забрав паспорт у 8 людей, вони пішли до нього в кабінет, не знаю як там склалось далі. Забирав у тих хто погано читав присягу, задавав питання де вчили мову люди не могли відповісти.Домна також вибірково питала чи маєте дітей, як звати батьків ? Головне навчиться Добре читати присягу, як уже багато раз люди писали про це. Вибачайте, якщо допустила б помилок, замучена з дороги, але знаю як люди чекають новин з присяги сама по собі. Успіхів усім у наступних здачах присяг.!

Noroc
Новачок
Благодарил (а): 14 раз

Сообщение Noroc » 26 окт 2017, 23:18

Iren1989 писал(а):Сьогодні рум. уряд ухвалив законопроект про можливість громадянами вибору виду булетіну - електронного (з або без відбитків пальців) або простого (без чіпу)

Це напевно як в нас id карта, вони там в новині кажуть шо можна вибрати з чіпом і відбитками пальців чи без. Це як на мене не міняє суті особливо.. Правильно розумію?

Iren1989
Активіст
Благодарил (а): 78 раз

Сообщение Iren1989 » 26 окт 2017, 23:35

Olexii писал(а):*Ganba*

Растолкуйте пожайлуста. Что к чему . Если не затруднит.
Тримайте переклад на швидку руку. Там розписані основні пункти про нові електронні карточки.

Електроннe посвідчення особи (CEI) дає право на аутентифікацію власника в інформаційних системах МВС та інших державних чи приватних установах, а також на використання електронних підписів, згідно закону. CEI полегшить доступ громадян до різних електронних послуг (банківських, податкових, соціальних, фінансових і т.д.), з метою спрощення відносин з органами державної влади, підвищенням якості та доступності державних послуг, - наголошується в повідомленні.

CEI буде відповідати стандартам Європейської комісії по безпеці документів в боротьбі з тероризмом, незаконною міграцією, торгівлею наркотиками та людьми, в той час як поточні булетіни зроблені за допомогою технологій 90-х років.
Уряд стверджує, що електронне посвідчення забезпечить додаткові гарантії безпеки, як громадянам так і громадським чи приватним установам, надасть впевненість, що особа, яка представляє ідентифікаційний документ, являється її власником.
"Це дозволить, окрім всього, в області медичного страхування при виясненні/уточненні страхового статусу власника. Нові id картки не будуть містити медичні дані, лише дані, що ідентифікують власника. Страхова (медична) карточка припиняє своє дію, як тільки власнику видадуть нову Id. Для людей, яким не потрібні нові електронні картки, страхові мед. карточки будуть видаватись за звичайними умовами.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить